Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-15 hod.)
Novinky
01.06.2023
Bezpečnostní zábrany
Nový sortiment bezpečnostních zábran https://www.vybaveni4u.cz/bezpecnostni-zabrany-axelent číst celé
01.06.2022
Nová manipulační technika
Aby byl sortiment stále širší, tak mám domluvenou spolupráci na prodej nových vysokozdvižných vozíků HELI.   číst celé
26.01.2022
Ochranné prvky
Sortiment obsahuje plastové, ocelové a nerezové ochranné prvky a to i včetně montáže v případě zájmu. https://www.vybaveni4u.cz/Nerezove-ochranne-prv... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme novinky a akční nabídky. 

Ochrana stojin

Chránič stojek regálů RackGuard je k dispozici v celé škále rozměrů. Je dodávám s unikátními kloubovými rameny, díky kterým jej bezpečně upevníte na jakýkoli typ regálového systému.

CHRÁNIČ STOJEK REGÁLŮ RACKGUARD

  • Výška chráničů stojek: 400, 600 mm
  • Materiál: Memaplex
  • Maximální odolnost nárazu do 1 000 joulů

https://www.youtube.com/watch?v=_HnroYxQhcw

https://www.youtube.com/watch?v=9bDBeNo6rRo

Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů RackGuard ochrání Váš sklad tím, že pohlcuje nárazy při nehodách a brání oslabení regálových stojin. Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů slouží jako prevence před možným vznikem mnohdy velmi nákladných škod a rovněž k zajištění bezpečnosti vašich pracovníků.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE vám nabízí jednoduchý a vysoce efektivní způsob ochrany vašeho regálového systému tak, aby nedošlo k omezení chodu firmy.

Bezpečnostní zábrana pro ochranu regálů RackGuard byla testována na maximální odolnost nárazu až 1 000 joulů. Sloupky RackGuard jsou dostupné ve třech velikostech 400 mm, 600 mm a 1 000 mm.

Bezpečnostní zábrany pro ochranu regálů jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polymerního materiálu, jehož tvarová paměť umožňuje povrchu zábrany vrátit se po nárazu vysokozdvižného vozíku nebo jiných vozidel do původního tvaru. S produkty A-SAFE radikálně snížíte náklady na opravy, přičemž současně zajišťuje nejvyšší standardy bezpečnosti.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE mají mnoho spokojených uživatelů z řad mezinárodních firem jako BMW, Coca Cola, Kimberly Clark, Nestlé, Heineken, Miele, Škoda-Auto, a jiné.

Dodávku bezpečnostních zábran realizujeme včetně instalace. Pro správný výběr typu bezpečnostní zábrany nás neváhejte kontaktovat.

Bezpečnostní zábrany A-SAFE mají certifikaci TUV.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme 1-2x za měsíc.
Informace pro zákazníky
 
Kontakty
Logo
Zdeněk Palička
(Po-Pá, 8-15 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz